O NAS

Kinga Skoczyńska


Pedagog, terapeuta dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, trener Grupowy Treningu Zastępowania Agresji ART oraz Treningu Umiejętności Społecznych, edukator.
WIĘCEJ
Na co dzień zajmuje się terapią i edukacją dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Dzielę się praktycznym doświadczeniem z nauczycielami podczas szkoleń, warsztatów o tematyce związanej ze wsparciem ucznia ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Uczę się i ciągle szukam rozwiązań, które skutecznie będą wpływać na poprawę jakości życia dzieci ze SPE i ich rodzin. Zgłębiam tematykę związaną z procesem uczenia się, rozwijania zachowań deficytowych a także minimalizowania zachowań utrudniających.

Iza Juszkiewicz


Pedagog, doradca zawodowy, certyfikowany trener oraz coach.
WIĘCEJ
Specjalizuję się w obszarach związanych z organizacją i realizacją pomocy psychologiczno-pedagogicznej w szkole oraz doradztwem zawodowym. Jestem aktywnym doradcą zawodowym, realizuje projekty europejskie, które promują doradztwo zawodowe w systemie oświaty oraz prowadzę indywidualne i grupowe procesy doradcze dla dzieci i młodzieży. Interesuję się psychologią pozytywną ze szczególnym zwróceniem uwagi na obszar dobrostanu nauczycieli i uczniów.
"Ważne jest by nigdy nie przestać pytać. Ciekawość nie istnieje bez przyczyny. Wystarczy więc, jeśli spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy każdego dnia. Nigdy nie trać świętej ciekawości. Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć". A.Einstein
Zostaw swój numer telefonu,
a na pewno oddzwonimy.

Imię
Numer telefonu:
Akceptuj zgodę